X  Zamknij Prognoza dla Krakow by Saratoga-Weather.org
 Wieczorem   Gęste zachmurzenie. Minimum: 7°. Wiatr zachodni-południowo zachodni około 5 km/h.
 Wtorek   Pochmurny poranek, przechodzi w częściowo pochmurno po południu. Maximum: 13°. Wiatr południowo zachodni około 5 km/h.
 Wtorek noc   Częściowo do przeważnie pochmurno wieczorem, przechodzi w pochmurno po północy. Minimum: 6°. Wiatr południowo zachodni około 6 km/h.
 Środa   Pochmurny poranek, przechodzi w częściowo pochmurno po południu. Maximum: 16°. Wiatr południowy-południowo zachodni około 9 km/h.
 Środa noc   Częściowo do przeważnie pochmurno wieczorem, przechodzi w przeważnie pochmurno po północy. Minimum: 7°. Wiatr południowy-południowo zachodni około 4 km/h.
 Czwartek   Przeważnie pochmurno do pochmurno rano, przechodzi w pochmurno po południu. Możliwy deszcz po południu. Maximum: 16°. Wiatr południowy-południowo zachodni około 8 km/h rano, przechodzi w zachodni około 20 km/h, w porywach do 36 km/h, po południu. Możliwe opady 40 %. Opady przeważnie około 2 mm.
 Czwartek noc   Częściowo pochmurno wieczorem, przechodzi w częściowo do przeważnie pochmurno po północy. Niewielkie prawdopodobieństwo deszczu. Minimum: 9°. Wiatr zachodni około 20 km/h, w porywach do 33 km/h. Możliwe opady poniżej 20 %. Opady przeważnie poniżej 2 mm.
 Piątek   Pochmurny poranek, przechodzi w przeważnie pochmurno do pochmurno po południu. Niewielkie prawdopodobieństwo deszczu. Maximum: 14°. Wiatr zachodni około 13 km/h, w porywach do 28 km/h. Możliwe opady 20 %. Opady przeważnie poniżej 2 mm.
 Piątek noc   Częściowo do przeważnie pochmurno wieczorem, przechodzi w przeważnie pochmurno do pochmurno po północy. Niewielkie prawdopodobieństwo deszczu po północy. Minimum: 7°. Wiatr zachodni-południowo zachodni około 13 km/h, w porywach do 33 km/h, wieczorem, przechodzi w 22 km/h, w porywach do 37 km/h, po północy. Możliwe opady 20 %. Opady przeważnie poniżej 2 mm.